skip to Main Content

Rel Teknoloji Ailesi!

Hayatı kolaylaştıran ve günlük yaşamı daha sağlıklı kılan ürünlere odaklanmış dinamik bir şirket olarak 2016 yılında İstanbul’da kurulduk.

Özellikle iç ortam hava kalitesi konusunda farkındalık oluşturmak için kişisel pratik hava kalitesi ölçüm cihazları ile ilgilenmeye başladık. Nihayetinde Güney Koreli Humatech firmasının Humai marka hava kalitesi ölçüm cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü üstlendik.

Ardından, soluduğumuz havayı kirli kılan maddeleri nasıl filtreleyeceğimiz konusunda Güney Koreli Winix hava temizleme cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz.

Kadınların menstruasyon dönemlerinde kullandığı ped ve tampon atıklarının neden olduğu çevre kirliliğinin yanı sıra toksik şok vb. sağlık risklerini minimize etmek için Danimarkalı OrganiCup firmasının Türkiye distribütörü olarak kadınların regl dönemleri için yenilikçi çözüm sunuyoruz.

Dünyanın ilk ekolojik deodorant markası İsviçreli Biork’un distribütörlüğü ile insan vücuduna ve doğaya zarar vermeden deodorant ürün grubunda yenilikçi yaklaşım sunuyoruz.

 

Back To Top